SZUKASZ DOBREJ JADŁODAJNI?

Zgłodniałeś i chciałbyś trafić do dobrej jadłodajni w Augustowie? Masz ochotę na smaczne jedzenie, ale nie wiesz, który lokal powinieneś odwiedzić? Chcesz mieć przy tym pewność, że trafisz w miejsce, w którym jedzenie przygotują Ci doświadczeni kucharze, korzystający nie tylko ze sprawdzonych przepisów, ale przede wszystkim ze świeżych i starannie dobranych składników? Mamy więc do Ciebie małą prośbę, zapoznaj się z naszym lokalem i zastanów się, czy przypadkiem to właśnie Burgery u Lecha nie są jadłodajnią z Augustowa, którą chciałbyś dzisiaj odwiedzić!

Informacje o jadłodajni Burgery u Lecha

Nasza jadłodajnia znajduje się w Augustowie przy ulicy Sucharskiego 8e. Nasze dania można jeść zarówno na miejscu, jak i we własnym domu lub biurze, zamawiając je telefonicznie lub przez internet. 
W naszym menu zdecydowany prym wiodą uwielbiane przez mieszkańców Augustowa burgery, a także pizza, która to cieszy się coraz większą popularnością. Jako prawdziwa jadłodajnia mamy jednak zdecydowanie szersze menu i zachęcamy Cię do dokładnego się z nim zapoznania, co zrobić możesz przechodząc do naszego internetowego menu.
Zależy nam na tym, abyś wiedział, że w naszej jadłodajni w Augustowie zatrudniani są tylko sprawdzeni pracownicy, którzy zadbają nie tylko o przygotowanie smacznego jedzenia, ale też o należytą obsługę Ciebie - naszego Klienta. Zawsze dbamy o to, aby nasi Klienci byli nie tylko najedzenie, ale też usatysfakcjonowani naszą obsługą. O dobrych opiniach, jakimi cieszy się nasz lokal poczytać możesz nie tylko na naszej stronie, ale też w internecie.
Jeśli i Ty chcesz dołączyć do grona naszych Klientów, to już dziś odwiedź naszą jadłodajnię i złóż swoje pierwsze zamówienie na wybrane jedzenie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyś z decyzji tej był zadowolony!